Home-Inside

Home-Inside

Усе почалося ще у шкільному віці. Сергій — теперішній співвласник компанії, у 7 класі, сам не здогадуючись, до чого це може привести, створив свій перший проект меблевого напрямку. Щоб вибачитись перед батьками, хлопець власноруч змайстрував тумбочку під телевізор. Створив проект, розмалював, розкроїв ножовкою матеріал, і ось до вечора телевізор красувався на новій тумбочці, які зараз прийнято називати ТВ. Як не дивно, але той проект та ідея якось вмить з’явилась в його голові.

Роки минали, і так сталося, що перше місце самостійної роботи виявилося за фахом збиральник меблів.

На той час меблів на замовлення майже не існувало, усі торгували фабричними меблями України, Польщі та Італіїї. І ось нарешті, завітала цікава ідея, А чому не створювати меблі власноруч?! Нормальні, якісні, таки, як потрібно замовнику, один раз купив і насолоджуєшся якістю, надійністю, функціональністю.

Ось так з 2006 року і почався шлях підприємця, з’явилася мета — створити потужний бренд у меблевій галузі і робити надійні, індивідуальні, якісні і не одноразові меблі для кухні і всієї оселі.

З роками з’являвся досвід, потужності підприємства, збиралась команда фахівців. Навіть зараз не припинно вдосконалюється виробництво та майстерність.

Завдяки важкій праці, тернистому шляху та підтримці близької людини, філософія компанії Хоум-інсайд, залишається незмінною. Тому ми такі, які є: чесні, з чистими думками, українці, які йдуть до здійснення своєї мрії разом, мрії — бути одними з Найкращих виробників у світі. Найкращі кухні в Україні — це кухні Home-Inside. Приєднуйтесь і Ви до підприємців які віддають більше, ніж отримують, підприємців з Великої Літери.

З повагою, директор компанії — Харченко Юлія Вікторівна.

Поделиться в соц. сетях

0

Posted on 02.06.2015 in Без рубрики

Responses (2)

 1. hair bundles
  06.12.2017 at 22:06 ·

  hair bundles

  these hair bundles are the most good I have at any time acquired and have already ordered one more amongst hair bundles-i advise these for everyone that hates breaking bags in and will provide them with out ever needing to worry about blisters or irrit…

 2. Fitflop Slide Sandals
  08.07.2018 at 05:44 ·

  Fitflop Slide Sandals

  I wanted to send you the tiny note to finally give many thanks once again for your personal unique things you have shown at this time. It’s simply incredibly open-handed of people like you to present openly just what a few individuals could have adver…

Back to Top