Смакуй Вдома

ATT89139Щодня жінці доводиться думати, що сьогодні будуть їсти її родина. Але перед тим, як готувати вечерю, потрібно скласти меню, купити продукти, все помити, відміряти, зважити…
Так і виникла ідея створення сервісу доставки продуктів і рецептів для приготування вечерь – Смакуй Вдома.
Ми вирішили полегшити будні жінкам, і взяти на себе «рутинну роботу» — продумати меню на тиждень вперед, закупку продуктів в супермаркеті і на базарі, підготовку всіх інгредієнтів — помити, почистити, порізати, відміряти, зважити, перекрутити. Вам залишається найприємніша частина — готувати з любов’ю.
Щонеділі ви отримуєте коробку з продуктами і рецептами від професійного шеф-кухаря на 3 або 5 вечерь. Всі продукти максимально підготовлені для приготування страв. Вони вже вже зважені, відміряні і почищені. Вакуумна упаковка зберігає свіжість продуктів протягом тижня.
Час готування вечері за нашими рецептами 20-30 хвилин. З нами готувати легко, швидко та смачно!
Переваги “Смакуй Вдома”:
1. Не потрібно більше ламати голову, що б таке приготувати на вечерю. Наш шеф-кухар робить це за вас. Тому щотижня нове меню.

2. Не потрібно витрачати сили та час на походи в магазини в пошуках необхідних інгредієнтів.

3. Продукти вже зважені, відміряні, почищені та максимально підготовлені для приготування страв. Вакуумна упаковка зберігає свіжість продуктів протягом тижня.

Із сервісом Смакуй Вдома, рутинне щоденне приготування їжі для Вас стане справжньою пригодою у світ кулінарії. І не важливо, вмієте Ви готувати чи ні. Кожного вечора Ви дивуватимете свою родину вишуканими стравами.

Поделиться в соц. сетях

0

Posted on 05.06.2015 in Без рубрики

Back to Top