Бабусина Торбинка

bt-logoБабусина Торбинка — це он-лайн садиба, що об’єднує працьовитих, порядних фермерів та селян-господарів, які вирощують та готують натуральні, екологічні, корисні для здоров’я продукти харчування. Ми доставляємо свіжі домашні продукти місцевих фермерів до дверей домівок жителів міста.
Ідея виникла в кінці 2012р як сімейний проект. Спочатку ми доставляли продукцію родичів з села, а з часом спрацювало сарафанне радіо і до садиби приєдналися інші фермери та селяни-господарі, які вирощували натуральні продукти.
В сервісі доставки продуктів від локальних фермерів – головне побудувати прозорі, чесні та відкриті стосунки як з фермерами, так і з покупцями.
Тому окрім доставки продуктів напряму з села до дверей домівки покупця, ми ще й організовували гастро-тури «В гості до фермера». Так наші клієнти напряму знайомилися з родиною фермера та відпочивали в селі на свіжому повітрі.
Одним з найбільших досягнень та найвищою оцінкою наших старань вважаємо перемогу в конкурсі Українського союзу промисловців і підприємців та компанії Емвей Україна — «Підприємницький талант України 2014» як найкращий Соціальний проект серед 234 учасників, оскільки дійсно щиро допомагали фермерам, доносили свідомим покупцям унікальність локальних продуктів.
Наразі із сервісом Бабусина Торбинка ми трансформуємо у 2 нових проекти. Це сервіс доставки збалансованого харчування на цілий день «Шпинат» http://shpinat.in.ua/ та сервіс «Смакуй Вдома» – smakuivdoma.com.ua доставка продуктових наборів та рецептів для приготування 3-х або 5-ти вечерь.
Чому трансформуємо? Життя не стоїть на місці, ми бачимо нові потреби та можливості «голубого океану», нам цікаво створювати нові сервіси, які роблять життя зручнішим та смачнішим.

Наш сайт: http://www.babusynatorbynka.com.ua/

Поделиться в соц. сетях

0

Posted on 05.06.2015 in Без рубрики

Back to Top