MamaMilla

ММillaІсторія виникнення бренду «MamaMilla» почалась із звичайного бажання незвичайних людей виробляти особливе згущене молоко.
Головною особливістю продукції ТМ «MamaMilla» є те, що вона виготовляється виключно із молока екстракласу.
Багаторічний досвід нашого виробництва у комбінації з новими можливостями дозволив виробляти дійсно унікальне згущене молоко під торговою маркою «MamaMilla».
Продукція виготовляється з трьома улюбленими смаками: молоко згущене з цукром, вершки згущені з цукром та молоко згущене з какао, а широкий вибір варіантів упаковки задовольнить будь-якого прихильника солодких молочних ласощів.
Пройшло небагато часу з моменту випуску першої банки згущеного молока ТМ «MamaMilla», але за цей короткий час продукція неодноразово займала кращі місця у дегустаційних конкурсах. Перший тріумф бренду відбувся у 2011 році. В рамках виставки World Food торгову марку «MamaMilla» було визнано продуктом року та нагороджено золотою медаллю. А в 2013 році провідні експерти назвали її кращим продуктом 2013 року. І надалі, багато років поспіль, продукція «MamaMilla» визнавалась кращим продуктом та отримувала срібні та бронзові нагороди за якість.
Сьогодні продукцію ТМ «MamaMilla» можна придбати не тільки у будь-якому куточку України , а й у 40 країнах світу.
Головна місія бренду «MamaMilla» — бути улюбленим згущеним молоком.

Поделиться в соц. сетях

0

Posted on 12.06.2015 in Без рубрики