Нерухомість від Ковальської

Нерухомість Ковальська300«Нерухомість від Ковальської» — це відомий бренд, з бездоганною репутацією, що існує на будівельному ринку з 2002 року.
За короткий час ТМ «Нерухомість від Ковальської» вийшла на перші позиції серед київських компаній-забудовників, маючи на рахунку понад 520 тис. кв. м зведеного житла — це 21 житловий будинок і понад 6,5 тисяч квартир.
Беззаперечними перевагами будівництва під ТМ «Нерухомість від Ковальської» є використання власних виробничих потужностей Асоціації «Промислово-будівельна група «Ковальська» повного циклу:
— гранітні кар’єри;
— підприємства з виготовлення будівельних матеріалів;
— парк автомобілів спеціального призначення;
— новітні технології та сучасне обладнання.
Завдяки матеріалам власного виробництва та професіоналізму спеціалістів, об’єкти бренду «Нерухомість від Ковальської» відзначаються високою якістю та зводяться у чітко визначені строки.
Особливим досягненням будівельної компанії є завершений у 2007 р. найвищий в Україні житловий будинок на 36 поверхів – «Корона», що став візитівкою Харківського масиву м. Київ. Серед відомих об’єктів – житлові комплекси «Зелений острів» та «Зелений острів-2» в оточенні парків «Нивки», «Дубки» та «Сирецький». Наразі завершується будівництво житлових комплексів «Паркова вежа» у Подільському районі та Garden City Residense в Шевченківському районі столиці.

Поделиться в соц. сетях

0

Posted on 16.06.2015 in Без рубрики

Back to Top