УРА! Переїзд

УраП 300Мувінгова компанія “УРА! Переїзд” заснована 01.04.2014 р. у м. Львові. Ми професійно надаємо послуги з перевезення квартир, офісів та будинків. Пропонуємо перевезення меблів, тварин, фортепіано та банкоматів. «УРА! Переїзд» — перша та єдина мувінгова компанія на ринку України, яка пропонує своїм клієнтам оренду картонних коробок для переїзду.
Ідея бізнесу та назва компанії приснилися власнику – Маркіяну уві сні. З наступного дня і розпочався процес створення першої мувінгової компанії у Львові — з нуля, оскільки досвіду у перевезеннях не було. Так як назва компанії “УРА! Переїзд” дуже позитивна, логотипом компанії було обрано веселу вантажівку, яка викликає усмішку і позитивні враження не тільки у діток, але й у дорослих, заклопотаних своїм переїздом.
На сьогоднішній день, незважаючи на спад економіки, компанія успішно розвивається і займає лідируюче місце на мувінговому ринку міста Львова. Клієнтам пропонуються нові послуги, такі як зберігання вантажу або перевезення мото-вело техніки. Всі послуги надаються професійними вантажниками та такелажниками, які в першу чергу цінують майно та особисті речі кожного нашого клієнта. Зважаючи на потреби наших замовників, ми можемо організувати будь-який переїзд у зручний час, адже ми працюємо 24 години на добу, 7 днів на тиждень.
Компанія “УРА! Переїзд” — українське підприємство, і саме тому, розуміючи важке становище Української армії, яка сьогодні відстоює наше право на незалежність, впродовж своєї діяльності всіляко їй допомагає. Так, за останній рік на потреби армії та поранених було перераховано більше 6262 грн.
Кажуть, як почнеш нове життя, таким воно і буде. Ми не чарівники, і не можемо обіцяти Вам безхмарного майбутнього, але ми професіонали і гарантуємо, що рух до нового життя буде легким і приємним.

Поделиться в соц. сетях

0

Posted on 18.06.2015 in Без рубрики

Response (1)

  1. lace frontal
    30.11.2017 at 06:39 ·

    lace frontal

    lace frontal are the biggest!!!

Back to Top