E-Com

E-Com 300Компанія «Е-КОМ» спеціалізується на електронному та юридично значущому документообігу (EDI та ЮЗД).
Дата реєстрації компанії — 4 квітня 2006 року. Для побудови якісного сервісу було обрано європейського партнера — австрійську платформу EXITE з 25-ти річною історією розвитку.

Першими клієнтами компанії стали представники міжнародних роздрібних мереж Billa, Metro, за якими до електронного документообігу від E-COM почали підключатися великі національні, а згодом і регіональні компанії.

У 2007 році компанія розробила власний системний продукт «EXITE Evolution» на базі австрійської платформи та згодом почала активно розвиватися на ринках України, Молдови, Казахстана, Білорусі та Росії. Власний сервіс компанії оптимізував повний цикл взаємодії роздрібної мережі та постачальників від моменту замовлення продукції до фактичного повідомлення про відвантаження.

Світова криза 2008 р. збільшила кількість клієнтів E-COM, оскільки оптимізація витрат стала вкрай важливою складовою будь-якого бізнесу, а електронний документообіг ефективно справлявся з цим завданням. E-COM активно розвивається, створює нові продукти, вдосконалює існуючі, збільшує обсяг підключень серед торгівельних мереж, їхніх постачальників, виробників продукції, логістичних компаній тощо.

У 2013-му компанія запустила сервіс для обміну юридично значущими документами (ЮЗД) з електроним цифровим підписом (ЕЦП).

Сьогодні E-COM — це:

— взаємодія з понад 5000 партнерами та більш ніж 50 найбільшими торгівельними мережами України;
— більш ніж 15 мільйонів оброблених електронних документів протягом 2014 р. в Україні;
— сильний український бренд з власним ім’ям, який відповідає міжнародним стандартам якості сервісу та бізнес-процесів, і котрий обирають далеко за межами нашої держави.

Ми пишаємося своєю командою, досягненнями, партнерами та приймаємо активну участь у співпраці з державними органами влади з приводу впровадження електронного урядування та побудови сучасної інноваційної України!

Поделиться в соц. сетях

0

Posted on 18.06.2015 in Без рубрики

Response (1)

  1. 360 frontal
    28.11.2017 at 17:34 ·

    360 frontal

    I havent used it nevertheless but they have been ttly pleasant when i tried it on.Its distinct then wat everyone else has and its nonetheless adorable and stylish.I’ve been begging my parents for 360 frontal for two years and now i get to start my fre…

Back to Top