Ukravit

Укравит 300Ukravit – найбільший український виробник, лідер на ринку засобів захисту рослин.

Основними напрямками діяльності корпорації є розробка, виробництво та продаж засобів захисту рослин, добрив з мікроелементами, що інтенсивно застосовуються в сучасному ресурсоощадному землеробстві, а також засобів для знищення гризунів та побутових комах.

Компанія «Укравіт» розпочала роботу в 1999 році з забезпечення засобами дезінфекції підприємств державної санітарно-епідеміологічної службі України. Вже у 2002 році компанія зайняла лідируючі позиції у цій сфері.
В 2004 «Укравіт» представляє препарати власного виробництва, і починає забезпечення засобами захисту рослин агропромислового сектору. У 2007 компанія має найбільший асортимент продукції і стає лідером на ринку засобів захисту рослин.

Продукція ТМ «Укравіт» — це найбільший асортимент в Україні. Продукція спеціально розроблена та адаптована відровідно до грунтово-кліматичних умови та задовольняє смаки всіх без винятку сільськогосподарських виробників. Препарати компанії забезпечують 100% захист сільськогосподарських культур від комплексу шкідливих видів комах, кліщів, гризунів, збудників хвороб рослин (грибів, бактерій, вірусів, мікоплазм), а також бур’янів.

Продукція ТМ «Аптека садівника» виробляється для господарів присадибних ділянок з метою ефективного захисту агро та декоративних культур від шкідників, хвороб та бур’янів. За допомогою сучасних препаратів — інсектицидів, фунгіцидів, гербіцидів, десикантів, протруйників насіння, родентицидів, стимуляторів та регуляторів росту рослин та добрив з мікроелементами можна підвищити врожайність на 30 — 50%.

Препарати ТМ «Укравіт» та ТМ «Аптека садівника», які вироблені в Україні та мають сертифікат якості ISO 9001:2008, IDT — це нове слово у розвитку систем захисту рослин і прогресивного землеробства. Їх застосування сприяє відродженню економіки села та забезпечує стабільний приріст урожаю при значному зменшенні витрат засобів виробництва, енергоносіїв і коштів.

Цього року компанія „Укравіт” відзначає 16-ту річницю. За ці роки ми пройшли шлях від дистрибуторської компанії до національного лідера у виробництві ЗЗР та власних ноу-хау.

«Укравіт» постійно інвестує в розвиток та розширення власного виробництва, розширює асортимент та вдосконалює технологічні процеси.

Ми прагнемо не тільки зберегти лідерство на ринку України, виробляти високоякісні препарати, а й постійно нарощувати об’єми експорту власної продукції.

Поделиться в соц. сетях

0

Posted on 19.06.2015 in Без рубрики

Response (1)

  1. human hair weave
    29.11.2017 at 04:02 ·

    human hair weave

    My friend loves her human hair weave.

Back to Top