ДіАнна

ДиАнна300«ДіАнна» — це лікувально-оздоровчий комплекс в серці Карпат, який з’явився в 1999 році у відповідь на запити нового тисячоліття.
Історія готелю “ДіАнна” почалася більше 20 років тому, коли інвестор випадково вперше познайомився із Східницею та “закохався” в цей чудовий та багатий край. У цей час був розвинутий тільки бюджетний сектор гостинності, і залишалися значні можливості для розвитку інновацій і стилю. Назва готелю походить від імен дітей Діми та Анни.
З того часу «ДіАнна» зростала і змінювалася, але висока якість обслуговування в усі часи залишалася незмінною. Комплекс включає в себе два п’ятиповерхові, триповерховий і двоповерховий корпуси, а також один комфортабельний котедж. Архітектура корпусів відображає традиційні та сучасні тенденції будівництва прикарпатського стилю.
Східниця розташована у самому серці Прикарпаття, де чисте і прекрасне повітря, кришталево чисті води, багата і родюча земля і звичайно ж зелені ліси.
Тут ви зможете, не тільки насолодитись чудовою Карпатською природою, подихати свіжим повітрям, оздоровитись за допомогою мінеральних вод, але й незабутньо відпочити за допомогою широкого спектру розважальних послуг.
Мінеральна вода «Нафтуся» — головна лікувальна вода курорту Східниці. Слабомінералізована вода (різна за складом) Східницького родовища лікувальних мінеральних вод не має аналогів у світі, і використовується в лікуванні цілої низки захворювань.
Відпочинок в Східниці створює прекрасні умови для лікування багатьох недуг з використанням мінеральних вод, лікувальної фізкультури та особливо цілющого карпатського повітря. Це чудовий куточок Галичини на схилах Карпат, розташований уздовж гірської річки Східничанка.
Відпочинок в ЛОК «ДіАнна» — це поєднання комфорту, затишку, карпатських традицій і сучасних технологій!
Концепція оздоровлення в лікувально-оздоровчому комплексі «ДіАнна» включає в себе ідеальне розташування в екологічно чистому, красивому місці, передові архітектурні та дизайнерські рішення, втілення ідеї «все включено» для безтурботного відпочинку гостей.
«ДіАнна» пропонує відмінне обслуговування і найширший вибір розваг і послуг в Східниці. Стильні номери, чудова територія, шикарні ресторани та кафе, spa-центр, медичний центр і уважний, тактовний персонал зроблять Вашу відпустку безтурботною і повною вишуканих задоволень.
Для Ваших послуг шикарні номери різних типів з новими меблями та обладнанням, витончений дизайн, ресторани української кухні на чолі з шеф-кухарем — лауреатом всеукраїнських конкурсів.

Поделиться в соц. сетях

0

Posted on 22.06.2015 in Без рубрики

Response (1)

  1. lace frontal
    28.11.2017 at 04:34 ·

    lace frontal

    Lovely nice lace frontal, I have currently put a further 1 down on my Xmas list.

Back to Top