Благо

Благо30030 червня відзначає свій день народження компанія «Благо» — провідна українська мережа ломбардів й одна із найбільших у Східній Європі. Свою історію вона веде з 1999 року – саме тоді було відкрито перше ломбардне відділення. За 16 років підприємство пройшло довгий шлях становлення й розвитку, і наразі під ТМ «Благо» працює понад 270 представництв у всіх регіонах України. Сьогодні на частку компанії припадає 20-25% від загального обсягу заставного кредитування в Україні.
У кожному відділенні мережі клієнтам гарантовано максимальну оцінку заставного майна (кредити видаються під заставу золота, срібла, дорогоцінних каменів, техніки, а в Києві – ще й годинників), котра здійснюється абсолютно безкоштовно. Додаткові привілеї мережі – уніфіковані стандарти сервісу і програма лояльності для постійних клієнтів.
У своїй роботі «Благо» незмінно дотримується принципів, що відображені у девізі «Цінуємо найдорожче», пропонуючи рекордний рівень оцінки й гарантуючи надійне збереження заставного майна. Саме поєднання ключових компетенцій та єдиної моделі обслуговування дозволяє мережі вибудовувати довгострокові відносини з клієнтами, загальна кількість яких за весь час роботи ТМ «Благо» вже перевищила 2,8 мільйони осіб.
«Благо» — неодноразовий переможець конкурсу торгових марок «Фаворити Успіху». За результатами 2014 року компанію було визнано кращою у номінації «Ломбард» на думку експертів і споживачів, що дозволило отримати статус «Абсолютного Фаворита Успіху».
Сайт «Благо»: www.blago.ua.

Поделиться в соц. сетях

0

Posted on 23.06.2015 in Без рубрики

Response (1)

  1. 360 frontal
    28.11.2017 at 13:34 ·

    360 frontal

    love the multiple looks and ways you’ll be able to carry 360 frontal

Back to Top