Karpaty.ua

karpaty_uaKarpaty.ua — перший онлайн­ сервіс, що поєднує путівник, календар подій та базу готелів, допомагаючи мандрівникам спланувати найкращий маршрут подорожі та забронювати житло в Українських Карпатах швидко і просто, навіть якщо вони їдуть туди вперше.

Ми поставили себе на місце користувача, який знає про Карпати тільки те, що це гори десь в Західній Україні. Спробували реалізувати максимально зручний сервіс для тих, хто ніколи не був в Карпатах.

Концепція Karpaty.ua відповідає світовим трендам у туризмі, за якими стару схему Sun­Sea­Sand (Сонце­Море­Пісок) впевнено витісняє Landscape­Lore­Leisure (Пейзажі­Традиції­Дозвілля). На відміну від більшості сайтів з єдиною функцією пошуку житла за назвами населених пунктів,
Karpaty.ua дозволяють дізнатися про найбільш популярні райони Карпат, ознайомитись з календарем подій та забронювати готель чи приватну садибу поруч із обраними для відвідання цікавими місцями або у дати проведення фестивалів. Ресурс також пропонує гід по екстремальному відпочинку, маршрути для пішохідного та велотуризму. Туристичні об’єкти підбираються залежно від пори року: влітку користувачеві запропонують збирання ягід під закарпатськими Квасами або прогулянку до тисячорічних дубів у Стужиці, а взимку — гірськолижний відпочинок на Пилипці або Красії.

Проект належить команді Webmil з Івано-­Франківська. Ресурс був створений 5 років тому як каталог готелів та приватних домівок в горах і в травні цього року перезапустився як унікальна контент-­платформа для планування відпочинку та бронювання житла в Карпатах.
У подальших планах — запуск англійської та польської версій сайту, та випуск мобільного додатку, що дозволить створювати та зберігати персональні туристичні маршрути. Автори проекту мають на меті не тільки популяризувати відпочинок у Карпатах серед українців та туристів з Європи, а й підняти культуру туристичного бізнесу серед карпатських підприємців.

Наш сайт: http://karpaty.ua

Поделиться в соц. сетях

0

Posted on 24.06.2015 in Без рубрики

Back to Top