Біола

Biola300ТМ «Біола» — бренд відомого в Україні та за її межами виробника соків, газованих напоїв і мінерально-столових вод ЗАТ «Ерлан». Історія ТМ «Біола» веде свій відлік з 1997 р. з розливу мінеральної води «Знаменівська» і багато в чому співпадає з біографією заводу «Ерлан».

З плином часу, як і годиться успішним брендам, які втілюють якість і сучасність, ТМ «Біола» стала самостійною і невід’ємною частиною ринку, що задає стандарти і критерії для продукції, яка формує смаки і стиль поведінки покупця. У 2005 році «Ерлан» зайняв 1-е місце в галузевому рейтингу «Топ-100. Компанії України, які найдинамічніше розвиваються».

Популярність і довіра споживачів — завойовані багаторічною і бездоганною діяльністю. «Чиста вода — основа повноцінного життя — повинна бути доступна кожному і на будь-який смак» — така місія ТМ «Біола». Дане завдання в умовах масового виробництва може бути вирішена тільки із застосуванням сучасних технологій і використанням натуральних компонентів.

Виробництво продукції під торговими марками «Біола» та «Соки Літо», здійснюється на новітньому високотехнологічному устаткуванні провідних закордонних фірм, що дозволяє застосовувати найсучасніші технології і виробляти продукцію вищої якості.

ТМ «Біола» випускає широкий асортимент натуральних соків і нектарів, які під ретельним контролем технологів розливаються в асептичних умовах на унікальному новітньому обладнанні. Особливої уваги заслуговує упаковка продукції під ТМ «Соки Біола»: вперше сік став випускатися в спеціальних пластикових пляшках. Через їх широке горлечко дуже легко пити. І навіть після першого відкриття кришки сік теж зручно носити при собі, що одразу оцінили школярі й студенти, водії та спортсмени.

Поделиться в соц. сетях

0

Posted on 26.06.2015 in Без рубрики

Back to Top