Ваш Від

vid300«Ваш Від» — це компанія, яка пропонує товари та послуги для ремонту і мебелювання приміщень (від офісів чи дитячих садочків, до квартир і приватних будинків).
Компанія «Ваш Від» була зароджена 18 липня 2007 року. Відтоді вона почала працювати на благо людей, що займаються ремонтом чи хочуть оновити меблі за адекватною ціною і хорошою якістю. В арсеналі компанії є металопластикові та дерев’яні вікна, вхідні та міжкімнатні двері, корпусні та м’які меблі, а також послуги по ремонту. Це, мабуть, єдина в Києві і одна з перших в Україні компанія з таким обширним спектром напрямів.
В 2011 році ТМ «Ваш Від» була нагороджена дипломом книги Рекордів України у категорії «Технології, будівництво» за мінімальні терміни будівництва двоповерхового житлового будинку площею 96 метрів квадратних з повним циклом оздоблення та дизайну за 19 діб.
На даний момент компанія виражена в 10 магазинах та великому виставковому салоні в різних районах міста Києва.
Якщо маєте бажання поспілкуватися з обізнаним і доброзичливим представником цієї компанії та отримати обширну консультацію по будь-якому товару в каталогу — обов’язково завітайте в найближчий до Вас магазинчик «Ваш Від». Там Ви зможете дізнатися багато нової інформації як про товари, так і про діючі акції та знижки.

Поделиться в соц. сетях

0

Posted on 26.06.2015 in Без рубрики

Back to Top