Mirta

MirtaMirta – це український бренд побутової техніки, заснований в 2010 році. Ми народилися зусиллями молодих, амбітних та досвідчених підприємців в Україні, а саме в Києві.

Техніка Mirta — це електричні побутові прилади для кухні (чайники, блендери, мультиварки, м’ясорубки, соковижималки, кухонні ваги, газові плити та електричні духовки, морозильні скрині), продукти для догляду за речами та оселею (праски, пилососи), товари для догляду за собою (фени, стайлери для волосся, ваги).

Назва нашого бренду пов’язана із давньою українською весільною традицією. Коли батько видавав дочку заміж, він одягав їй на голову вінок із квітів дерева мірт та барвінка. Такий міртовий віночок мав захистити долю молодої, зробити її щасливою та коханою, оберігати від незгод та дарувати радість. Саме тому Mirta — ім’я нашого бренду. Ми прагнемо, щоб техніка Mirta піклувалася про її власників, була надійним помічником, на якого можна покластися.
Нам подобається дарувати радість, робити життя легшим та комфортнішим, скорочуючи час на домашні клопоти. Ми докладаємо зусилля, аби наш продукт був якісним і формуємо вартість так, щоб техніку Mirta можна було купити за справедливою ціною. Також ми даємо 2 роки гарантії на всю техніку. На сьогоднішній день існує більше 120 сервісних центрів, де можна отримати сервісну підтримку.
Ми співпрацюємо з різноманітними заводами світу, виготовляючи техніку за схемою OEM (Original Equipment Manufacturer). Наші партнери – це кращі виробники в Туреччині, Китаї та Грузії.
Незважаючи на наш вік, ми вже досягли певного успіху. Бренд Mirta має нагороди «Вища проба» та «Знак Бездоганності». Також ии стали переможцем українського конкурсу «Бренд року 2013». Але не цим ми вимірюємо свій успіх. Ми зможемо сказати, що стали успішними лише тоді, коли заслужимо увагу та довіру покупців.

Поделиться в соц. сетях

0

Posted on 03.07.2015 in Без рубрики

Response (1)

  1. human hair weave
    06.12.2017 at 21:25 ·

    human hair weave

    Très beau human hair weave pendant impeccable état. Moi suis total à fait satisfaite de mon acquisition.

Back to Top