Альта-Профіль Україна

«Альта — Профіль Україна» – перший вітчизняний виробник якісного сайдингу. Свою діяльність ми розпочали в 2004 р. і з тих пір з компанії — експортера фасадних матеріалів ми перетворились на повнофункціональне виробництво з широкою дилерською мережею по всій Україні.
Наша продукція відповідає світовим стандартам якості, що підтверджують відповідні сертифікати та дозвільні документи.
Ми піклуємось про якість кожної панелі і планки сайдингу, адже Ваш добробут — це наша репутація !
Ми хочемо, що б та величезна кількість українських будинків, обшитих сайдингом від виробника « Альта — Профіль Україна » була прямим доказом високої якості , надійності і довіри українського споживача до нашої компанії.
Головне для нас — це якість продукції, яку Ви отримуєте в кінцевому результаті.
Вся наша продукція пройшла повний цикл випробувань на стійкість до кліматичного старіння за спеціальною програмою, розробленою в Інституті хімічної фізики РАН на основі американської методики, яка пристосована до російського і українського кліматичних поясів.
Щорічно ми збільшуємо наш асортимент, додаючи нові кольори та колекції, що б Ви могли втілити всі свої дизайнерські та архітектурні задуми.
Станом на сьогодні у нас в асортименті: 20 кольорів вінілового і акрилового сайдингу, 3 види сайдингу під брус, 59 декорів фасадних панелей, що імітують різні натуральні матеріали, 5 кольорів софіту, 2 колекції водостічних систем в білому і коричневому кольорах, а також різноманітні матеріали та оздоблювальні елементи для декору фасадів.
«Альта — Профіль Україна» регулярно тестує і покращує свою продукцію для запобігання виникненню ушкоджень Вашого фасаду в майбутньому.
Наприклад , фарбування верхнього шару сайдингу здійснюється за допомогою методу «Cool Cоlour» , при якому поглинання тепла панелями (теплосприйняття) є значно нижчим, ніж при використанні стандартних пігментів.
«Альта — Профіль Україна» піклується про кожного клієнта і після здійснення покупки.
Післяпродажний сервіс, інструкції по зберіганню і консультації по монтажу – лише невелика частина того, що ми можемо зробити для Вас.

Поделиться в соц. сетях

0

Posted on 07.07.2015 in Без рубрики

Response (1)

  1. hair bundles
    28.11.2017 at 13:37 ·

    hair bundles

    I would like to have an additional 1 , in any other case they are really excellent hair bundles and encourage to any individual.

Back to Top