Piel Cosmetics

Piel 300В 2008 році заснована торгова марка Piel Cosmetics (П’єль Косметикс) – перший бренд професійної косметики в Україні на основі низькомолекулярної гіалуронової кислоти та наносрібла. Метою створення компанії було забезпечити ринок професійної косметики якісними продуктами за доступними українськими цінами. За час існування торгової марки ми розширили свій асортимент до 70 одиниць, ми успішно співпрацюємо не тільки з професіоналами та косметологами, а й зі звичайними жінками, які прагнуть виглядати неймовірно, не відвідуючи постійно салони краси.
В косметиці відсутні такі компоненти як консерванти-парабени, формальдегіди, SLES, барвники та ароматизатори, адже навіщо використовувати те, що не приносить користі? Ми завжди прислухаємось до думки наших споживачів, втілюємо в життя їхні побажання, і в підтвердження того, що компанія рухається в правильному напрямку, нас обрали кращим вітчизняним виробником SPA і Wellness галузі України 2015 року.

Поделиться в соц. сетях

0

Posted on 16.07.2015 in Без рубрики

Response (1)

  1. lace frontal
    28.11.2017 at 05:08 ·

    lace frontal

    i like my new lace frontal. They may be perfect forme.i would propose them to any person who has to very same model as me !!!!!!!!!!!!

Back to Top