Ґазда

Gazda300В кінці 90-х металопластикові вікна тільки з’явилися на ринку України і були дивиною. Вони мали ряд безсумнівних переваг перед дерев’яними вікнами і майбутні засновники компанії «ҐАЗДА» побачили в цьому величезний потенціал для бізнесу. Деякий час вони працювали в цій сфері і після отримання достатнього досвіду вирішили створити власну компанію, яка б відповідала європейському рівню якості продукції та сервісу.
Створюючи свій бізнес засновники хотіли стати господарями своєї справи і тому було обрано назву — «Ґазда», що означає «Господар».
На сьогоднішній день асортимент компанії «ҐАЗДА» — це енергозберігаючі металопластикові вікна будь-якої форми та кольору, двері, розсувні системи, балкони під ключ, як для приватних, так і корпоративних замовників, повний комплекс послуг та власна сервісна служба «Швидка віконна допомога».
Компанія «ҐАЗДА» є авторизованим партнером концерну REHAU в Україні. Металопластикові конструкції «ҐАЗДА» виготовляються на високотехнологічному обладнанні, з використанням оригінальних комплектувань. Компанія професійно встановлює віконні та дверні конструкції відповідно до ДБН, за допомогою якісних матеріалів, несе повну відповідальність виробника та надає гарантію на встановлені конструкції до 12 років. Готовий виріб комплектується паспортом, сервісною книжкою та інструкцією з експлуатації.
Компанія використовує лише оригінальні комплектування та дотримується встановлених концерном REHAU стандартів комплексу робіт — від збирання вікон в цеху до монтажу на об’єкті. Оригінальний профіль REHAU поставляється із заводів у Німеччині та Польщі, а склопакети з флоат-скла швейцарського концерну Euroglas постачає ТОВ «Глас Трьош Київ».
Всі робочі процеси компанії виконуються на комплексному програмному забезпеченні, яке об’єднує такі процеси як продаж, заміри, виробництво, логістику, монтаж та сервіс. Це дозволяє контролювати якість та оперативність замовлення, сприяє злагодженій роботі між відділами компанії. Завдяки цьому час передачі інформації скорочується, зменшується вплив людського фактору, зона відповідальності стає більш чіткою і наші клієнти отримують якісну продукцію та послуги в обумовлений термін.
Будь-якому замовленню, незалежно від його обсягу, приділяється підвищена увага всіх співробітників компанії. Ми навчилася дотримуватися балансу між новими ідеями і накопиченим досвідом для забезпечення максимальним комфортом і задоволення найвибагливіших смаків споживача.
Завдяки високій якості комплектуючих, сучасному виробництву, налагодженій службі технічного контролю та 10-річному досвіду, металопластикові вироби компанії «ҐАЗДА» визнані споживачами та є еталоном якості на ринку.
Наш сайт: http://gazda.ua/

Поделиться в соц. сетях

0

Posted on 27.07.2015 in Без рубрики

Back to Top