Сади Прикарпаття

СП1Сади Прикарпаття – сімейний бізнес, саме турбота про здоровя власних родин спонукала нас на запуск линії натуральних соків прямого віджиму, що забезпечує максимальне збереження усіх вітамінів. Здоровий спосіб життя та споживання лише натуральної продукції – наша філософія, яку ми прагнемо передати нашим споживачам.
Восени 2012 року ми стартували з нашим першим продуктом – свіжовичавленим яблучним соком, що виробляється шляхом прямого віджиму на новітньому австрійському обладнанні зі стиглих екологично-чистих прикарпатських яблук з наших садів. Ми дбайливо відбираємо наші яблука, що переробляються безпосередьо в день збору, аби донести особливий солодкуватий смак та насичений аромат поживного, корисного продукту.
Уже наступної осені 2013 ми запустили нашу вітамінну лінійку вже з 5 смаків, створену спеціально для здорового способу життя. Ми обрали найкорисніші фрукти та ягоди, що виростили іх у наших садах. Яблуко+гарбуз, яблуко+селера, яблуко+груша та екслюзивно в Україні яблуко+чорноплідна горобина (аронія) – цілющий продукт. Усі смаки представлені у склі у пляшках 1 л та 0,3 л.
Наступного року чекайте від нас нові вітамінні смаки, які ми поки що тримаємо в секреті, но повірте, таких купажів Ви ще не смакували.
Наша місія — виробляти на 100% натуральний, екологічний український продукт, вирощений з любов’ю на плодородній прикарпатській землі, аби наші споживачі з гордістю і насолодою коштували соковиті екологічно-чисті яблука та натуральний свіжовичавлений сік. Ми прагнемо аби бренд “made in Ukraine” заняв почесне перше місце в сердцях і на столах справжніх українців.
Наша мета – не зупинятись на досягнутому, ми щомісячно масштабуємо свою присутність на украінському ринку та готуємося до виходу на міжнародні ринки.

Поделиться в соц. сетях

0

Posted on 28.07.2015 in Без рубрики

Response (1)

  1. human hair weave
    06.12.2017 at 23:42 ·

    human hair weave

    I like these human hair weave. I am normally not a significant fsn of human hair weave but these by significantly are wonderful!!

Back to Top