Сторчак

storchak_logoКомпанія STORCHAK® була заснована в 2009 році. Нині вона посідає одну з лідируючих позицій снекового ринку нашої країни. Продукція STORCHAK® є результатом величезного досвіду, кропіткої праці та високотехнологічного виробництва.

Смажене насіння і горіхи надзвичайно поживні та чудово смакують. Снеки STORCHAK® – безцінне джерело вітамінів і мікроелементів. До складу продукції входять такі корисні речовини, як білки, клітковина, вітаміни (A, B, E), залізо, калій, кальцій, фосфор тощо.

Для бездоганного смаку продукції STORCHAK® використовується найкраща сировина, без зайвих домішок. Спеціальна лабораторія контролює якість як сировини, так і вже готової продукції.
Виробничий процес проходить на сучасному обладнанні та цілком автоматизований. Зведене до мінімуму втручання людини забезпечує зменшення ризиків технологічної помилки. Продукція STORCHAK® відповідає нормам ДСТУ та проходить багаторівневий контроль якості.

Компанія не зупиняється на досягнутому. Одна з останніх власних розробок – виробництво соняшникового насіння, просоленого зсередини, а не ззовні. Для цього не закуповувалось високовартісне імпортне обладнання, а було розроблено унікальну технологію, яка дозволяє виготовляти якісний продукт за прийнятною ціною. Завдяки просолюванню ядра насіння зсередини, продукція STORCHAK® має чудовий аромат і відмінні смакові якості.

Поделиться в соц. сетях

0

Posted on 11.08.2015 in Без рубрики

Back to Top