Щедро

schedro300Торгова марка «Щедро» — визнаний в Україні та за її межами лідер з виробництва майонезу, кетчупу, гірчиці, соусів та маргарину.

Продукцію під цією торговою маркою виробляють лідери жирової промисловості України, які відповідають високим стандартам та пройшли сертифікацію ISO, — Львівський та Харківський жирові комбінати, а також Запорізький оліяжиркомбінат.

Асортимент торгової марки налічує понад 200 рiзновидiв продукції. Одна з особливостей «Щедро» в тому, що в основі продуктів — унікальні рецепти та натуральні інгредієнти.

ТМ «Щедро» першою в Україні почала виробництво органічного майонезу та кетчупу, окрім того це єдиний виробник майонезів, кетчупів, соусів, гірчиці та м’яких маргаринів, який пройшов добровільну екологічну сертифікацію та отримав знак «Зелений журавлик». Багатьом українським господиням «Щедро» відома своїми маргаринами. ТМ «Щедро» є найбільшим виробником цього продукту в Україні. Цікавий факт – кожен другий хлiбопекарський виріб в Україні виготовлено з додаванням маргарину вiд «Щедро».

ТМ «Щедро» постійно отримує найвищі нагороди у незалежних конкурсах та преміях як в Україні, так і за її межами. Кілька років поспіль торгова марка визнавалась брендом року та входила до рейтингу журналу «Фокус» — «50 найпопулярніших торгових марок України», вкотре підтверджуючи постійне прагнення до лідерства та нових перемог.

Поделиться в соц. сетях

0

Posted on 11.08.2015 in Без рубрики

Back to Top