Трембіта

Trembita_300Швейна фабрика «Трембіта» створена в далекому 1944 році в м. Чернівці. Але по-справжньому підприємство запрацювало за часів незалежності — після повного переобладнання виробництва.
Поряд із так званими «Італійськими», «Німецькими» та «Англійськими» класичними фасонами на підприємстві були створені власні лекала — «Українські». Це окрема лінія, яка є нашою гордістю! Вона створена для наших українських чоловіків, які, як виявилось, мають найвитончений смак серед чоловіків Європи! Тому, ця лінія є найвишуканішею. Завдяки цьому виготовлена продукція реалізується не тільки в Україні, але й в Німеччині, Італії, Франції та ін.
В даний час ТДВ “Трембіта” є одним з безперечних лідерів на ринку чоловічого одягу України та одним із найбільших платників податків в Український бюджет серед галузевих підприємств.
Наше підприємство працює на Україні, з українською сировиною, українськими працівниками і для українців! А мережа фірмових магазинів «Трембіта» гостинно запрошує наших українських чоловіків!

Поделиться в соц. сетях

0

Posted on 07.09.2015 in Без рубрики

Back to Top