Уманьпиво

umanpivo_300У 1878 році в Броварному провулку в Умані четверо місцевих купців відкрили невеличку пивоварню і розпочали виробництво пива лагерного та чеського сортів.
Обладнання було примітивним, а способи варіння пива старовинними, але це не завадило успішному старту та активному розвитку підприємства.
За кілька років пивоварня перетворилася на обладнаний паровими котлами завод, який виробляв три марки хмільного і солодового пива. Об’єми виробництва складали 2 мільйони літрів пива на рік.
У 1912 році завод рекламували у місцевих журналах. Споживачі вже тоді відзначали високу якість уманського пива. Постійний попит на продукцію спонукав всебічно розвивати та вдосконалювати виробничі процеси.
На початку ХХ століття виробництво частково автоматизували, був відкритий цех безалкогольних напоїв і офіційно змінилася спеціалізація заводу – з пивоварного на пиво-водний. Уманські пивовари опанували технологію виготовлення лимонаду і доповнили асортимент продукції новими сортами пива.
У довоєнний період на території заводу побудували власні солодівні, які й нині є особливою гордістю підприємства.
Сьогодні ТОВ Уманьпиво – стабільне підприємство, яке зберігає та розвиває кращі традиції українського пивоваріння, поєднуючи їх з німецькими технологіями.
З 2008 року фахівці заводу тісно співпрацюють з пивоварами Німеччини. Українські та німецькі експерти контролюють процеси виробництва та якість продукції.
Унікальні рецепти німецького пива ввійшли в рецептурну колекцію заводу. А новинками 2015 р.стали три сорти пива: «Уманське Копчене», «Уманське Темне» та «Червоний Ель».
Для виготовлення пива семи сортів використовують найкращу натуральну сировину. На своїх полях Уманщини вирощують спеціальні пивоварні сорти ячменю. Потім ретельно відібране зерно пророщують у власних солодівнях, а вже тоді варять живе пиво за технологією лагідного кип’ятіння сусла з ароматним хмелем. Стерильність усіх процесів та швидкість виробництва забезпечуються завдяки німецькому обладнанню. А відмінний смак та природний колір пиву надає натуральний уманський солод.
Усі напої розливають у скляні та ПЕТ-пляшки і металеві кеги. Придбати живе уманське пиво можна у спеціалізованих кіосках та магазинах 50-ти міст України.

Поделиться в соц. сетях

0

Posted on 14.09.2015 in Без рубрики

Back to Top