ПАТ «ХК «Київміськбуд»

Kyivmiskbud300Історія компанії починається в 1955 році зі створення Головного управління житлового і цивільного будівництва при Київському міськвиконкомі на базі спеціалізованих підприємств м. Києва. Метою створення «Головкиївміськбуду» було збільшення обсягів житлового та цивільного будівництва в столиці Україні, впровадження індустріальних методів житлового будівництва.

Уже в перші роки роботи обсяги будівництва «Головкиївміськбуду» у кілька разів перевищили обсяги, які виконували організації, які увійшли до його складу, а через десять років збільшилися майже в 30 разів.

Створення домобудівних комбінатів дало можливість почати в Києві багатопанельне домобудівництво, яке значною мірою поліпшило умови життя киян. Перший 5-поверховий панельний будинок був змонтований на бульварі Дружби Народів вже в 1958 році.

Силами працівників «Київміськбуду» збудована переважна більшість унікальних об’єктів, які прикрашають місто: готелі «Славутич», «Либідь», «Київ», «Спорт», «Хрещатик», «Салют», «Козацький», меморіальний комплекс Великої Вітчизняної війни, споруда АСК телебачення, університети, універсами, промислові об’єкти і споруди, лабораторні корпуси та безліч інших об’єктів.

Гордістю київміськбудівців стали реконструйовані об’єкти — Палац культури «Україна», Національна філармонія, оновлені площі та вулиці Києва, переобладнання транспортних вузлів біля станції метро «Петрівка», автовокзалу, площі Слави. Цей перелік доповнюють збудовані багатофункціональні транспортні розв’язки у кількох рівнях — по вулиці О. Теліги та Севастопольської площі. Окрасою Києва безумовно стало спорудження Південного залізничного вокзалу, який побудований «Київміськбудом» за 158 днів. По термінах будівництва – це, безумовно, рекорд.

І, звичайно ж, реконструйований в установлені терміни спорткомплекс Олімпійський, який за час проведення фінальної частини чемпіонату Європи з футболу Євро 2012 прийняв біля 350 тисяч уболівальників з 21 країни світу.

«Київміськбуд» сьогодні — це:

-Майже 100 організацій, об’єднані в один будівельно-інвестиційний комплекс, що забезпечує зведення об’єктів «під ключ»;
-Понад 30 тисяч висококваліфікованих фахівців-будівельників усіх спеціальностей, менеджерів різних ланок;
-Сертифікована діяльність більшості підприємств на дотримання вимог стандарту якості ISO 9001-2000;
-Сертифікована на відповідність стандарту ISO 9001-2000 управлінська діяльність апарату холдингової компанії;
-Сучасні будівельні технології, оснащення, інструмент та новітня будівельна техніка, що експлуатується сертифікованими спеціалістами;
-Усталені традиції надійної, відповідальної роботи по будівництву.

Національний реєстр рекордів України відзначив ПАТ «ХК «Київміськбуд» як забудовника, що звів найбільшу кількість збудованих споруд. За 60 років своєї діяльності Холдинг збудував майже 45 млн. кв. м. нерухомості. Цей факт засвідчено у Книзі рекордів України – 2014.

Поделиться в соц. сетях

0

Posted on 14.09.2015 in Без рубрики

Back to Top