Organic Control

ОК_300Альянс краси — це вітчизняний виробник найкращих косметичних засобів з 2007 року.

Для нашої компанії якість продукції — найпріоритетніше завдання. Ми постійно аналізуємо продукцію різного виду, яка виробляться не тільки на Україні, а і в усьому світі. Так, у 2010 під час розробки засобів для миття посуду наші фахівці проаналізували аналогічні продукти України і звернули увагу, що існує велика кількість засобів на етикетках яких вказано «БІО, ОРГАНІК, НАТУРАЛЬНИЙ» зовсім необґрунтовано, адже склад таких засобів дуже важко назвати «зеленим» та безпечним. А от в Європі зовсім інша картина, майже в кожному супермаркеті можна придбати безпечний органічний засіб для прання, миття посуду та інше.

Саме в цей час з’явилася ідея розробити максимально безпечні органічні продукти – ORGANIC CONTROL. Органічні засоби — це засоби, безпечні для здоров’я людини, навколишнього середовища та ефективні у застосуванні. Так від самої ідеї до випуску продукції минуло 5 років. Оскільки в Україні не існує жодного фахового центру, який міг би оцінити якість такої продукції і маркувати її як органічну, оцінку безпеки всіх засобів мі провели в кращих Європейських лабораторіях, а розробку складу та визнання нашої продукції ОРГАНІЧНОЮ відбулося в одному з найавторитетніших інститутів екологічного маркування Європи — ICEA Італія. Завдяки високій кваліфікації на наполегливому труду фахівців компанії, українці нарешті можуть користуватися дійсно безпечними ефективними та доступними по ціні засобами по догляду за домом.

Більш детальну інформацію про органічні продукти та про ORGANIC CONTROL ви можете переглянути на нашому сайті www.organic-control.com.ua

Поделиться в соц. сетях

0

Posted on 15.09.2015 in Без рубрики

Back to Top