Майола

Majola_300Приватне підприємство «Оліяр» є виробником рафінованої та нерафінованої соняшникової олії. На сьогоднішній день – це велике підприємство, що включає в себе завод рафінації, дезодорації та олійноекстракційний завод.
Свою фасовану продукцію підприємство представляє трьома торговими марками, основною з яких є ТМ «МАЙОЛА».
Соняшникова олія ТМ «МАЙОЛА» за своїми якісними показниками відповідає найвищим європейським вимогам та містить незамінні поліненасичені жирні кислоти і природний біоантиоксидант — вітамін Е, необхідний для нормальної життєдіяльності організму.
Завдяки високій якості олія ТМ «МАЙОЛА» протягом тривалого часу зберігає свою смакову та біологічну цінність, а вміст вітамінів залишається стабільним.

Вся продукція ПП «Оліяр» відповідає вимогам Державного стандарту і задовольняє усі вимоги ДСТУ 4492:2005 «Олія соняшникова. Технічні умови».
Соняшникова олія ТМ «МАЙОЛА» отримала всеукраїнське визнання та знак якості «Вища проба».
Сучасне високотехнологічне, екологічно чисте виробництво знаходиться у мальовничому передмісті Львова, у с. Ставчани. При виготовленні соняшникової олії використовується сировина українських виробників, що проходить ретельний лабораторний контроль.

Поделиться в соц. сетях

0

Posted on 29.09.2015 in Без рубрики

Back to Top