ПрАт «Чернігівська взуттєва фабрика «Берегиня»

Берегиня300Історія «ЧВФ «Берегиня» налічує вже понад 70 років. За весь час існування фабрика переживала неодноразові злети та падіння, але попри всі негаразди минулого і сьогодення — підприємство міцно тримається на плаву і тільки збільшує свою потужність, стає все більш конкурентоспроможним та популярним. Продукція, яку випускає фабрика «Берегиня» знають не тільки на всій території України, а й за її межами — це посезонне взуття для всіх вікових груп (від ясельного до дорослого) виключно з натуральних матеріалів!

Ми виробляємо сучасне взуття із натуральних матеріалів для дітей різного віку на всі пори року, а також жіноче і чоловіче текстильне та шкіряне, як домашнє кімнатне та дорожнє взуття, так і взуття, для виробничих та господарчих потреб підприємств і організацій легкої, переробної, електротехнічної, фармацевтичної та інших галузей промисловості, медичних, соціальних та ряду інших закладів, а також для використання населенням при роботі на садово-городніх ділянках.

Якість взуття відповідає вимогам нормативних документів, а продукція, що підлягає обов’язковій сертифікації — підтверджується сертифікатами відповідності.

Поделиться в соц. сетях

0

Posted on 22.10.2015 in Без рубрики

Back to Top