ТМ LUKAS

ЛукасПриватне підприємство «Виробничо-торгова компанія «Лукас» спеціалізується на виробництві та реалізації якісної кондитерської продукції.
Компанія була заснована як сімейний бізнес в м.Кременчук (Україна) в 1995 році. На момент створення основний вид діяльності — продаж кондитерських виробів.
Відкривши в 1999 році власне виробництво, компанія пройшла шлях від невеликого цеху з випуску пісочного печива, продуктивністю 100 кг за зміну, до великого виробничого підприємства, виробничою потужністю 2,5 тисячі тонн продукції на місяць.
Сьогодні виробничо-торгова компанія «Лукас» — сучасне підприємство, що динамічно розвивається, провідний виробник листкових виробів, яке входить в число кращих кондитерських підприємств України. Асортимент продукції нараховує більше 100 найменувань, серед них — вироби з листкового та пісочного тіста, цукерки та торти.
Компанія «Лукас» має два власні виробничі майданчики, загальною площею близько 17 га, сучасні складські приміщення з автоматичною системою контролю температурного режиму, власну транспортно-логістичну компанію «Л-транс», мережу фірмових магазинів «Лукас», кондитерських свіжої випічки та солодощів «Слойка» та бургер-кафе «Круасон».
В компанії працює понад 1000 осіб. Продажі продукції на території України здійснюють власні ексклюзивні команди. Постачання продукції здійснюється і на зовнішні ринки: Придністров’є, Молдову, Румунію, Грузію, Таджикистан, Киргизстан, Туркменістан і країни Балтії.
Розвинена інфраструктура, сучасні технології, професійне кондитерське обладнання від всесвітньо відомих компаній, власні розробки та висока кваліфікація фахівців — складові успіху ТМ «ЛУКАС»!

Сайт: lukas.ua

Поделиться в соц. сетях

0

Posted on 16.12.2015 in Без рубрики

Back to Top