Kilogames

kilogames-300Kilogames — українське видавництво настільних ігор, яке засноване в 2015 г. в Києві. Це молодий і перспективний український бренд, який впевнено захоплює серця всіх поціновувачів правильного дозвілля.

У штаті kilogames свої власні художники та автори ігор, які створюють дійсно ексклюзивні речі. Це власні правила, дизайн, наповнення ігор.

Зараз у портфелі компанії знаходиться дуельна гра у жанрі фентезі «Захисник Корони», в розробці «Оранга» — командна гра з великими можливостями та неповторним сценарієм в стилі пост апокаліпсису та інші проекти, які чекають на те, щоб підкорити серця всіх хто любить настільні ігри.

Компанія завжди відкрита до співробітництва з надійними партнерами та активно займається популяризацією культури ігор в Україні та пропонує альтернативне дозвілля для молоді та всіх бажаючих.

Kilogames – ми створюємо настільні ігри, які захоплюють дух!

Сайт компанії: http://kilogames.com.ua/

Поделиться в соц. сетях

0

Posted on 08.04.2016 in Без рубрики

Response (1)

  1. human hair weave
    28.11.2017 at 05:23 ·

    human hair weave

    I received these human hair weave and they’re the best present I have actually gotten! they’re super awesome and soft and are very stylish too. I’m going to bring these everywhere I go!

Back to Top