Багатомовна школа Nice School

Nice SchoolЗнання іноземної мови – шлях до успіху, а знання двох і більше мов – ключ від багатьох дверей. Кар’єра, подорожі, нові знайомства стають більш доступними, коли немає мовного бар’єру. Саме про майбутні досягнення своїх дітей вирішила подбати засновниця Nice School, проте пошук гідного варіанта для вивчення мов ні до чого не привів.
Саме тому виникла ідея створення власної багатомовної школи, якій можуть довірити розвиток свої дітей жителі Києва. Завдяки власному викладацькому досвіду, досконалому розумінню усіх недоліків та плюсів існуючої системи викладання іноземних мов, засновниці вдалося розробити та реалізувати нову ефективну методику. Nice School створює можливості, що у сукупності з бажанням та цілеспрямованістю учнів гарантовано призводить до успіху. Навіть якщо обставини не дозволять учню відвідати заняття, він може приєднатися до своєї групи у свій час по скайпу.
Nice School пропонує своїм відвідувачам вивчення 10 мов. Вік учнів не обмежений. Особлива увага приділяється розвитку самих молодших учнів, що є майбутнім нашої країни. Саме тому у школі запроваджені заняття з дитячим психологом, логопедом, підготовка до школи та група подовженого дня.
Розкриття талантів відіграє важливу роль у саморозвитку. Клієнти можуть відвідувати уроки малювання та handmade. Кожна матуся погодиться з тим, що, займаючись вихованням дітей, часто важко знайти час для себе. Nice School дбає і про це. Тут працює кабінет манікюру, що радує своїх відвідувачів не тільки можливістю доглянути за собою у перервах між заняттями, але й привабливими акціями та спеціальними пропозиціями.
Дізнатись більше про школу можна на сайті http://nice-school.com.ua/ та на сторінці https://www.facebook.com/niceschoolua/

Поделиться в соц. сетях

0

Posted on 15.04.2016 in Без рубрики

Back to Top