Myzточка

muztochka-300Myzточка — це зручний та практичний сервіс для купівлі та продажу музичних інструментів, створений музикантами для музикантів. В асортименті сайту близько 300 категорій музичних товарів. Що б ви не шукали, раритетну гітару чи надсучасне DJ обладнання, на Myzточці вже все є. Тут ви з легкістю знайдете покупця для інструменту, з яким не розлучалися багато років, та зможете придбати новий.

Ідея створення Myzточки виникла у 2013 році, коли засновник сайту, Ігор Скічко, вчергове прощався зі старими інструментами та шукав нові. Виявилося, що в Україні немає тематичного ресурсу для купівлі та продажу музичних товарів. Оголошення можна знайти хіба що на форумах. Але й там вони швидко губляться в потоці коментарів. В магазинах потрібні товари або відсутні, або надто дорогі. Ігор вирішив питання реалізації старих та пошуку нових інструментів за допомогою американських та європейських інтернет-ресурсів. Виявилося, що замовити класну гітару з США — значно дешевше, ніж купити її в Україні.

Було цілком зрозуміло, що Україні та іншим країнам СНД потрібен онлайн-майданчик для обміну музичними інструментами. Так з’явилася Myzточка. Сервіс миттю перетворився в місце збору актуальних оголошень та набув популярності серед музикантів. На Myzточці розміщують оголошення пошановувачі музики з України, Росії, Білорусі, Казахстану, США, Китаю та інших країн. Сайт динамічно наповнюється новими товарами. Виставлені на продаж інструменти швидко розкуповуються.

Проект Myzточка взяв на себе почесну місію всіляко сприяти розвитку якісної музики. Сайт підтримує молоді українські групи, допомагаючи в організації концертів та сприяючи різним музичним активностям. Крім цього, нещодавно Myzточка стала партнером проекту “Послухай, як звучить Україна” (http://www.pravda.com.ua/cdn/graphics/music/), організованим “Українською Правдою”. Myzточка прагне бути не лише комфортним ресурсом, а й створити дружню спільноту людей, що цінують музику.

Наш сайт: https://muztochka.com/

Поделиться в соц. сетях

0

Posted on 29.04.2016 in Без рубрики

Back to Top