Metrovka

noid-metrovkaMetrovka — це розумний сервіс пошуку актуальної нерухомості, що вміє “розмовляти” зі своїми користувачами. Ріелтори отримують аналітику та поради по вдосконаленню оголошень, а шукачі житла — автоматичну добірку актуальних пропозицій. Пошук нерухомості супроводжується постійними підказками сервісу. Достатньо обрати підходящий об’єкт і система згенерує пропозиції з аналогічними характеристиками у тому ж районі. Щоб пошук нерухомості перестав бути виснажливою справою, Metrovka запустила спеціалізованих роботів для мессенджерів Facebook та Telegram. Додавши MetrovkaBot в контакти, можна шукати нерухомість та зв’язуватися з власниками та ріелторами прямо в мессенджері.

Сайт Metrovka заснований юристами, які протягом багатьох років працювали з проблемною банківською нерухомістю, що є предметом іпотеки. Супроводжуючи реалізацію таких об’єктів, засновники віч-на-віч зіткнулися з існуючими проблемами ринку та вирішили зробити свій внесок у їх вирішення. В 2014 році запущено повноцінний сайт пошуку нерухомості в Україні та за кордоном. Наприкінці 2015 року прийнято рішення повністю оновити ресурс. У лютому 2016 року відбувся реліз оновленого сайту. Шукачі нерухомості отримали можливість швидко та ефективно знаходити підходящі варіанти, а ріелтори — оптимізувати бізнес-процеси та покращити продажі.

Команда Metrovka продовжує працювати над вдосконаленням ресурсу. Найближчим часом планується запуск CRM-системи, що дозволить агенціям нерухомості стежити за успішністю своїх працівників, а ріелторам — аналізувати ефективність свого бізнесу. Metrovka прагне вивести ринок сервісів для пошуку нерухомості на абсолютно новий рівень.

Наш сайт: https://metrovka.ua/

Поделиться в соц. сетях

0

Posted on 29.04.2016 in Без рубрики

Response (1)

  1. 360 frontal
    07.12.2017 at 14:58 ·

    360 frontal

    They’re terrific looking and awesome 360 frontal, I like how they look cuffed appreciate them!

Back to Top