Impression Electronics

IMPRESSION_300Impression Electronics – відомий бренд української компанії «Навігатор-Корпорейшн», що бере початок у далекому 1997 році. До 2014 року відомий як Impression Computers. Причиною ребрендингу стало значне розширення лінійки товарів, що на даний момент включає сучасні смартфони, планшети, ноутбуки, комп’ютери, а також спеціалізоване обладнання для корпоративних клієнтів. З 2005 року персональні комп’ютери Impression Electronics займають перше місце за обсягами продажів, а їх ринкова доля станом на травень 2016 року складає 45%.
Для складання, тестування, встановлення ПЗ, пакування та зручної логістики продукції компанія утримує власні виробничі потужності на території України у селищі міського типу Гостомель на Київщині.
Та не комп’ютерами єдиними. Смартфони Impression ImSmart, розроблені українськими інженерами, максимально адаптовані для вітчизняного споживача та здатні на рівних конкурувати з зарубіжними аналогами, маючи при цьому доступний цінник.
За останні роки компанія не лише зміцнила свої позиції але й успішно увійшла в четвірку лідерів, зайнявши 13,3% ринку планшетів. Модель ImPad 8901 була відзначена престижною нагородою на всеукраїнському етапі конкурсу «100 кращих товарів року», а сучасний трансформер ImPad W1001, створений спеціально для студентів та активних людей, поєднує в собі переваги планшета та ноутбука.
Impression Electronics також є лідером з виробництва серверів. В першому кварталі 2016 року компанія зайняла перше місце у грошовому виразі, обійшовши таких гігантів як Dell та Hewlett Packard Enterprise.
Ближче познайомитись з технікою Impression Electronics українські покупці можуть у популярних роздрібних мережах та інтернет-магазинах, а також під час фестивалів Made In Ukraine та Mini Maker Faire.
Ми в інтернеті:
http://impression.ua/
https://new.vk.com/impression.computers
https://www.facebook.com/impression.electronics/

Поделиться в соц. сетях

0

Posted on 04.07.2016 in Без рубрики