Галичина

Галичина 300Галичина – це молочні продукти з чистих Карпат.
Це край, який живе серед вічних цінностей. Там, де сім’я – найбільший скарб. Де до природи ставляться як до святині, а до рідного краю — як до матері. Де поважають традиції та передають їх з покоління в покоління.

Молочна компанія «Галичина» розпочала свій шлях у 1998 році. Була ідея відновити традиції галицького молочарства та додати до них сучасні європейські тенденції. Співпраця із спеціалістами молочної галузі, переобладнання старого заводу та налагодження поставок якісного молока, як сировини – з цього почалося реалізація ідеї, яка на полицях магазинів втілилась у два продукти: кефір, з характерною лише «Галичині» кислинкою й пощипуванням, та питний йогурт, флагман на українському ринку. Так «Галичина» завоювала Захід. А уже через декілька років, маючи в своєму арсеналі з десяток найменувань продукції, почала підкоряти решту країни.
На сьогодні молочна компанія «Галичина» — один із лідерів на ринку кисломолочної продукції, доступна практично у кожному куточку України. Але дещо так залишилось незмінним: цінності нашого краю завжди разом з нами, ними наповнена кожна краплина молока, що лягає в основу продукції ТМ «Галичина».
Завод, що знаходиться у містечку Радехів, Львівської області, сьогодні здатен переробляти до 500 тон молока на добу. Виробничий процес сертифікований відповідно до міжнародних стандартів FSSC та ISO 22000.

Перший ковток був молочний. З маленького кроку починається великий шлях…
Галичина — живи серед вічних цінностей!

http://galychyna.com.ua/

Поделиться в соц. сетях

0

Posted on 11.07.2016 in Без рубрики

Response (1)

  1. hair bundles
    29.11.2017 at 21:44 ·

    hair bundles

    These hair bundles are ideal and that i really like the fact I like them. Thanks hair bundles!

Back to Top