NanoSvit Organic

nanosvit-300NanoSvit – інноваційне українське підприємство, яке спеціалізується на виробництві концентрованих органічних мікро- і макроелементів, а також продукції на їх основі. В умовах глобальной харчової кризи (поступове зменшення вмісту корисних речовин в продуктах харчування), продукція NanoSvit призначена для органічного збагачення мікроелементами харчових продуктів і напоїв, виробництва дієтичних вітамінно-мінеральних комплексів (нейтралізаця дефіциту мікроелементів в організмі), збагачення косметичних засобів мікроелементами, виробництва інноваціних безпечних для людини і навколишнього середовища антибактеріальних і дезінфікуючих засобів тощо.

NanoSvit – флагман українських нанотехнологій. Вже у 2009 році власними зусиллями підприємство першим в історії України презентувало вітчизняні досягнення на найбільшому світовому форумі нанотехнологій NANOTECH – 2009 (Токіо, Японія) і отримало світове визнання.
Вже наступного року органічні мікроелементи для косметики були відзначені як ТОП-10 інновацій на найбільшому в світі форумі виробникив сировини для косметичних засобів у Парижі (Франція) – InCosmetics 2010.

У 2016р. NanoSvit презентував українцям і світу нову революційну розробку – перший корисний дезодорант для тіла на основі біомікроелементів.
O’DEO (розшифровується, як Organic DEOdorant) — не тільки надійно захищає від неприємного запаху, але й має позитивний вплив на шкіру, живить весь організм людини важливими мікроелементами. Дезодорант не має запаху (без ароматизаторів), не сушить шкіру, не закупорює пори та потові залози, не містить парабенів, спирту, консервантів, полімерів, алюмінію, сполук алюмінію і іншої допоміжної хімії. Дезодорант має гіпоалергенний і повністю органічний склад, сприяє підвищеню імунітету людини.

Вже багато років NanoSvit активно співпрацює із найбільшими вітчизняними виробниками та інноваційними лідерами в різних галузях. Флагманским продуктом в сегменті B2B є безпечний органічний антибактеріальний компонент з широкою сферою застосування – водний розчин органічного срібла (надчистий цитрат срібла). Розчини цитрату срібла використовуються лідерами ринку в різних галузях для: безпечної консервації питної води (сучасна альтернатива хлору, ЧАС та ін.), консервації та збагачення цілющими властивостями косметичних засобів, безпечної дезінфекції без токсичних випаровувань, для наділення побутової хімії та засобів догляду за домом антибактеріальними властивостями срібла тощо.
http://www.nanosvit.com

Поделиться в соц. сетях

0

Posted on 21.10.2016 in Без рубрики

Back to Top