Cokosy

cokosy-300Cokosy [кокоси]- молодий бренд жіночого спортивнго одягу, який народився у квітні 2016 року у Львові.
Історія бренду почалась з того, що засновниця, Оксана Самченко, не знайшла в своєму гардеробі легінсів, які би підійшли для щоденного бігу. Після вивчення пропозиції спортивного одягу на ринку вона зрозуміла, що в магазинах бракує яскравого, зручного і доступного спортивного одягу і вирішила спробувати розробити такий одяг.
Разом зі своєю подругою дизайнером вони розробили декілька моделей, знайшли швею і пошили три спортивні костюми, які складались з легінсів і топів. Два з трьох костюмів виглядали жахливо, але один вийшов просто прекрасним! Саме цей один костюм і дав натхнення до створення цілого бренду спортивного одягу і, до речі, потрапив до першої колекції бренду.
Cokosy – це не просто спортивний одяг. Це одяг, який має на меті показати, що дівчата з будь-якими параметрами можуть виглядати солодко і гаряче. В майбутньому Оксана Самченко хоче поміняти відношення людей до краси і до поняття «красива жіноча фігура». Вона має на меті показати дівчатам, що спортом потрібно займатись для хорошого самопочуття, а не для того, щоб похудати.
Cokosy – солодко і гаряче!
facebook.com/Cokosy/
instagram.com/cokosy

Поделиться в соц. сетях

0

Posted on 04.11.2016 in Без рубрики

Back to Top