Payback

Компанія Пейбек — український кешбек сервіс, що повертає частинку коштів з кожної Вашої покупки в інтернет-магазинах України та світу.
Якщо Ви купуєте через Інтернет і хочете зробити Ваші покупки дешевшими, то сервіс Payback.ua допоможе вам завжди бути у плюсі.
Ідея створення сервісу виникла у 2015, коли троє українців робили чергові покупки під Новий рік в інтернет-магазинах.

“Ми знали про те, що послуга повернення частинки коштів — кешбек — існує в усьому світі, але в Україні жодного кешбек сервісу на той час не було — лише російські та закордонні. І ми подумали, чому б не зробити такий сервіс в Україні?”

Хто платить гроші за кешбек?
Все просто. У кожної компанії-виробника або магазину є маркетинговий бюджет, який вона витрачає на рекламу і просування продукту. Так ось, саме маркетинговий бюджет, який сервіс отримує від компанії за рекламні послуги, йде на виплату кешбеку покупцеві. Ви можете поповняти телефон на ці кошти або, навіть, отримувати їх на Вашу картку назад.
Напрошується питання — навіщо магазину повертати частину витрачених грошей? Відповідь дуже проста — залучення лояльних покупців. Ціни у різних ритейлерів відрізняються не дуже суттєво. І, обираючи магазин, покупець керується не лише ціновою політикою, але особистими уподобаннями. А де буде приємніше здійснювати покупку — в магазині А без бонусів, або в магазині Б, який виплачує кешбек? Висновок напрошується сам. Покупець охочіше піде туди, де йому дадуть додатковий бонус.

З якими українськими та світовими магазинами можна зекономити та як підключити до сервісу нові магазини?

Сервіс ВЖЕ працює з більш ніж 100 популярними магазинами, серед них як українські широко відомі магазини, так і світові магазини з продажу:
техніки, електроніки,
косметики,
одягу,
квитків
ювелірних виробів
товарів для дому
дитячих товарів
товари для дому, автотовари

та ще багато іншого!

Як купувати та економити ?
Перейдіть на сайт інтернет — магазину через сайт payback.ua і робіть покупку як зазвичай. Магазин повідомить нам про покупку, переведе наші комісійні, а ми переведемо кешбек на Ваш рахунок. Інформацію по нарахуванню кешбеку Ви побачите вже через декілька хвилин після покупки. Не забудьте зареєструватися на сервісі перед покупкою!

Невеличкий приклад
Для наочності — ось приклад.
Ви вирішили купити iPad. Перейшли з сайту payback.ua в магазин побутової техніки. Зробили покупку як зазвичай. З вашого боку — нічого не змінилося. Крім того, що ви перейшли в магазин не за прямим посиланням або рекламою Google, а за посиланням в каталозі https://payback.ua/
Давайте рахувати. Нехай iPad коштує 13 000 гривень. Магазин, в якому ви його придбали, дає кешбек 4%. 13 000 * 4% = 520 гривень. Дуже приємна математика виходить. У вас і новенький iPad і 520 гривень в кишені.

Будьте в плюсі! Купуйте і заробляйте на своїх покупках.

У кожного власника українського інтернет магазину є унікальна можливість долучитися до сервісу абсолютно безкоштовно. Пишіть: support@payback.ua

Наш сайт:
https://payback.ua

Ми у соціальних мережах:
https://vk.com/ua_payback
https://www.facebook.com/payback.ua
https://www.youtube.com/c/PaybackUa

Поделиться в соц. сетях

0

Posted on 22.02.2017 in Без рубрики

Back to Top