Enjoy

Коли тіло відпочиває, то й мозок краще працює!
™ Enjoy – це компанія нового покоління на ринку безкаркасних меблів.
Історія розпочалась в березні 2015 року, коли команда молодих ентузіастів вирішила змінити традиційний меблевий бізнес, додавши нотку відпочинку та задоволення.
Компанія займається виробництвом дизайнерських крісел-пуфів та аксесуарів для облаштування дому, тераси, офісних приміщень та закладів відпочинку.
З моменту створення незмінним залишається головний принцип діяльності – клієнт має отримувати значно більше, ніж може очікувати. Про це красномовно свідчить гасло компанії — Нові враження.
На сьогодні, в асортименті компанії представлені авторські моделі різного цінового діапазону – від бюджетних пуфів до елітних крісел, виконаних з європейських матеріалів.
Безкаркасні меблі – це новий тренд, який впевнено набирає популярність. Перетворившись з “вау”-цікавинки на звичний предмет інтер’єру, складно не зауважити, як часто ми зустрічаємо їх у щоденному житті. Вони м’ягкі та мобільні, а головне – завжди приймуть форму вашого тіла, забезпечуючи неймовірний комфорт та відпочинок.
™ Enjoy має мету — виробляти якісний український продукт нового формату. І невпинно рухаючись до своєї цілі, створює крісла, яким точно знайдеться місце у Вашому домі.
Детальніше ознайомитися з компанією, а також переглянути асортимент меблів для відпочинку Ви можете на сайті — http://enjoy.ua

Поделиться в соц. сетях

0

Posted on 24.03.2017 in Без рубрики

Back to Top