Digital Distribution Application

«Digital Distribution Application» (DDAPP) — це IT-компанія, що першою в Україні розробила програмні рішення для автоматизації дистрибуції за допомогою штучного інтелекту. Звучить непогано, але що це означає насправді?
Сьогодні з впровадженням штучного інтелекту можна їздити в безпілотних авто, отримувати посилки дронами і відтепер автоматично формувати задачі для торгових агентів.

Команда DDAPP сама із дистрибуції, і побачивши, що усі рішення, що представлені на сьогодні вже застаріли, вирішила розробити власну технологічну платформу заради спільної мети – створення ідеальної дистрибуції.

Продукти компанії представлені двома основними рішеннями для дистриб’юторів та виробників: Альт та Альт Монітор.

Альт – інноваційна програма, що автоматично формує задачі для торгового агента, інформує суми заборгованості накладних, дозволяє формувати замовлення в режимі онлайн та надає багато інших можливостей для контролю продажів агента. Система автоматично покаже, скільки товару є на складі виробника і запропонує альтернативні варіанти за допомогою штучного інтелекту.

Альт Монітор – це портал управління дистрибуцією. Тут ви можете зі 100% точністю контролювати торгових агентів в режимі реального часу, ставити задачі прямо на точці продажу, контролювати графік дня, аналітику по замовленням, збільшувати продажі. Все це доступно у вашому смартфоні чи на десктопній версії.

Продукти компанії просуваються на ринку України, Росії та Казахстану.
DDAPP пишається своїм проектом, основна місія якого – робити ваш бізнес ефективнішим, а бізнес ваших клієнтів – ще зручнішим.

http://ddapp.biz/
(044) 495-00-04

Поделиться в соц. сетях

0

Posted on 27.03.2017 in Без рубрики

Back to Top