UDEN-S

UDEN-S – це український бренд енергозберігаючих електричних обігрівачів.
Історія компанії розпочалася у 2006 році у Кропивницькому як невеликої, але дуже амбітної торгово-монтажної організації, що встановлювала різні системи опалення українських та зарубіжних брендів. Вже тоді інтуїція засновників підказала, що майбутнє саме за електричним опаленням. Основна ідея, якої дотримувалися: опалення повинно бути зручним, доступним, надійним, стильним, а головне – економним та екологічним. Удосконалюючись, випробовуючи різні технології, розробили продукт, аналогів якому немає не тільки в Україні, а й за її межами. Всього за 10 років компанія стала національним виробником сучасних обігрівачів для систем автономного електроопалення.
Під своїм теплим знаком якості завод виробляє 3 широкі лінійки панельних обігрівачів різної потужності:
∙ класичні білі – сучасні, тонкі та елегантні;
∙ неповторні дизайнерські панелі з художнім ручним розписом або з фотодруком;
∙ новинка — три колекції дизайнерських керамогранітних обігрівачів.
Вони не схожі на традиційні опалювальні прилади, бувають одного кольору, можуть виглядати як справжні картини, створюючи затишну та дійсно домашню атмосферу. Кожен обирає їх на свій смак під будь-який стиль інтер’єру.
В середині обігрівачів – унікальний теплонакопичувач, що виготовляється з екологічно чистої сировини. Продукція сертифікована не тільки в Україні, а й у Європейському союзі.
Завдяки розвинутій дилерській мережі купити обігрівачі UDEN-S можна у будь-якому регіоні країни і навіть за кордоном.

Сайт виробника: http://www.uden-s.ua/ua/

Поделиться в соц. сетях

0

Posted on 07.04.2017 in Без рубрики

Back to Top