Smart Club

Iсторiя створення дитячого клубу, Smart Club територія розумних дітей, мало чим відрізняється від гучних чи навпаки зовсім молодих брендів. У пошуку найкращої доступної освіти для своїх дітей Олена та Надія вирішили об’єднати зусилля і створити дитячий центр для малюків і підлітків. Одного дня Олена, шукаючи для своєї 12тирічної доньки курси англійської мови, не знайшла нічого відповідного.  Одні мали гучну назву, але якість навчання була задовільна, інші вимагати оплату, не зважаючи на хворобу дитини і не присутність її на уроках.

Відвідуючи заняття з раннього розвитку Надія звернула увагу, що її  дворічна донечка гарно засвоює вивчений матеріал, але дитячий центр орієнтується на більш старших дітей, залишаючи без уваги найменших. Це дивно, адже жага до пізнання та вивчення прокидається в дітях набагато раніше.

Тому у дитячому центрі Smart Club розвиваючі заняття поєднують вивчення іноземних мов, методик раннього розвитку та творчості.  Батьки сплачують лише за відвидані дитиною заняття , а програма поєднує інноваційні технології та класичні методики навчання.

Контакти: Smart-club.kiev.ua

https://vk.com/public90870975

https://www.facebook.com/smartclubkiev?ref=aymt_homepage_panel

Поделиться в соц. сетях

0

Posted on 28.04.2015 in Без рубрики

Back to Top