Жіноча крамничка

1Крамничка300

«Жіноча крамничка» — це магазин, в якому представлені авторські прикраси ручної роботи від молодого дизайнера Катерини Гайдаєнко.
Історія створення магазину почалася з того, що у пошуках віночка під вишиванку, Катерина не могла знайти прикрасу, яка б задовольнила усі її побажання. У пошуках ідеальної прикраси Катерина натрапила на сайт з матеріалами для створення аксесуарів ручної роботи.
Процес створення першого віночка приніс неймовірне задоволення, а результат був оцінений співробітницями на роботі. На одній прикрасі Катерина не зупинилась, і з часом віночків назбиралось стільки, що не вистачало місця, де їх складати. Подруги порадили продавати аксесуари в інтернеті. Так і розпочалась діяльність «Жіночої крамнички».

За рік своєї творчості «Жіноча крамничка» представила свої прикраси на безлічі ярмарок, у тому числі і на благодійних заходах.
Приймала участь у фотопроекті «Діти за майбутнє України», фото проекту були опубліковані в журналі Ukrainian people березень-травень 2015. Також на рахунку «Жіночої крамнички» участь у гучних фотопроектах «Гордість За…» та «Діти героїв».

Поделиться в соц. сетях

0

Posted on 21.05.2015 in Без рубрики

Back to Top